• Din kundvagn är tom
  • Till kassan

KONTAKT

Om du har frågor kring smörjmedel är du välkommen att kontakta oss.
 

Camilla Karlsson, Affärschef
Box 30192
104 25 Stokholm
Tel: +46 (0)10 556 09 92
camilla.karlsson@lantmannen.com

Mijo Pejic, Försäljningschef
Box 194
601 03 Norrköping
Tel: +46 (0)10 556 09 69
mijo.x.pejic@lantmannen.com

Roger Melin
Box 30192
104 25 Stockholm
Tel: +46 (0)10 556 12 01
roger.melin@lantmannen.com

Gert Englund, marknadschef
Box 30192
104 25 Stockholm
Tel: +46 (0)10  556 10 37
gert.englund@lantmannen.com

Fredrik Andersson
Box 30192
104 25 Stockholm
Tel +46 (0)10  556 10 28
fredrik.e.andersson@lantmannen.com
 
Yngve Lindh,
regionsansvarig Norr
Box 278
971 08 Luleå
Tel: +46 (0)10 556 09 49 
Fax: +46 (0)0920-258 701
Mobil: +46 (0)70-657 31 55
yngve.lindh@lantmannen.com

Marcus Andersson,
regionsansvarig Mitt
Box 515
721 09 Västerås
Tel: +46 (0)10 556 32 99
marcus.x.andersson@lantmannen.com

Lars-Göran Persson
regionsansvarig Syd
Väverigatan 2
291 54 Kristianstad
Tel: +46 (0)10 556 09 51
Fax: +46 (0)470-211 41 
lars-goran.x.persson@lantmannen.com


Roger Mannelqvist
Säljare
Industrivägen 2
901 30 Umeå
Tel +46 (0)10 556 40 29
roger.mannelqvist@lantmannen.com

 
Krister Jonsson, ekonomichef
Box 30192
104 25 Stockholm
Tel +46 (0)10 556 10 93
krister.jonsson@lantmannen.com


Orderkontakt
Agrollagret
Telefon 010 - 556 28 00
Fax 08 - 123 509 60
Mejlordrar kan idag läggas av våra
återförsäljare och samarbetspartners.

order@agrol.se